Quantcast
אשדר במונוסון: הזדמנות חד-פעמית במיקום מושלם

הזדמנות כזו לא תחזור – פרויקט מגורים יוקרתי ביישוב שקט ואיכותי ובמיקום גיאוגרפי מושלם

כולנו רוצים להתגורר בדירה חדישה ורחבת ידיים, ביישוב שקט עם מסגרות חינוך איכותיות וחשוב לא פחות, עם נגישות גבוהה לאזורי תעסוקה ובילוי. אבל כששוק הנדל"ן רותח וגדוש באי-וודאות, הגשמת החלום הזה הופכת קשה יותר ויותר. לאשדר יש הצעה להזדמנות חד-פעמית לרכישת דירה בפרויקט מגורים יוקרתי שעונה על כל הדרישות הללו ואף יותר מכך: אשדר במונוסון.

בלב בקעת אונו

בשנים האחרונות התחזק מעמדה של בקעת אונו כאזור אטרקטיבי במיוחד למגורים. המיקום, במרחק קצר מזרחית לתל-אביב, והישובים האיכותיים בבקעה כמו קריית-אונו, סביון, גני-תקווה וגני-יהודה, הפכו את האזור לאבן שואבת למשפחות צעירות ולמשפרי דיור.

אבל יישוב אחד, קטן ואיכותי, נותר סמוי מן העין – נווה מונוסון. היישוב הסמוך לסביון ממוקם במרכז בקעת אונו וליד צירי תנועה מרכזיים שהופכים את הנגישות ממנו לכל גוש דן לקלה ומהירה. במרחק קצר מכביש 1, מנתיבי איילון ומכביש 4 (גהה), ניתן להגיע בקלות למרכזי התעסוקה בגוש דן, ובעתיד הקרוב יגיע אליו גם הקו הסגול של הרכבת הקלה שיהפוך את ההגעה לעבודה ממנו לקלה אפילו יותר.

נווה מונוסון הוא יישוב קהילתי איכותי ושקט שהוקם בשנת 1953. ליישוב מעמד סטטוטורי של יישוב קהילתי, ולצד קבלת שירותים מוניציפליים מעיריית יהוד-מונוסון, יש לו אוטונומיה שעוזרת לו לשמור על אופיו הייחודי.

זהו יישוב איכותי במיוחד, בעל דירוג חברתי-כלכלי של 9 מתוך 10, עם אחוז אקדמאים גבוה מאד של 47%, מערך גני ילדים ובתי –ספר, שבט צופים פעיל, מועדון נופש גדול עם בריכת שחייה, ספרייה ובית-תרבות. בקיצור, כל היתרונות של אורח החיים המודרני יחד עם אופי כפרי וירוק ביישוב שכדאי להשתייך אליו.

ההזדמנות של אשדר

פרויקט "אשדר מונוסון" הוא התוצאה המוצלחת של תהליך פינוי-בינוי שהתרחש בנווה מונוסון בשנים האחרונות. תהליך זה ניצל את עתודת הקרקע האחרונה שנותרה לבנייה ביישוב, מה שמבטיח שאופיו הקהילתי, השקט והייחודי של היישוב יישמר.

בניית הפרוייקט החלה לפני כחמש שנים והיא נמצאת עתה במחציתה – כחמישה בניינים אוכלסו או נמצאים בשלבי אכלוס וחמישה בניינים נוספים נמצאים בהליכי בנייה או שייבנו בשנים הקרובות ובסך הכל 620 יחידות דיור במתחם יוקרתי ואיכותי.

הפרוייקט תוכנן על ידי משרד האדריכלים המוביל "רוזיו אדריכלים" והבניינים זכו לעיצוב מודרני ומרשים עם פארק גדול וירוק שמקיף אותם. היצע הדירות בפרוייקט רחב וכולל תמהיל מגוון של דירות: דירות 4 חדרים, דירות גן 5 חדרים, דירות גן 5 חדרים, מיני-פנטהאוזים 5 חדרים ועד לפנטהאוזים 6 חדרים. כל הדירות מרווחות, מאובזרות בסטנדרט גבוה ובעלות מרפסות רחבות ידיים – עד 132 מ"ר בדירות הפנטהאוז מהן ניבט נוף מדהים.

להחליט מהר, ליהנות כל החיים

"אשדר מונוסון" הוא פרויקט אטרקטיבי במיוחד וזאת מכמה סיבות. ראשית, המיקום המנצח בליבה של בקעת אונו עם נגישות גבוהה לצירי תחבורה מרכזיים מהם ניתן להגיע בקלות ובמהירות לכל מקום. שנית, היישוב בו מוקם הפרוייקט, נווה מונוסון, הוא יישוב קהילתי, שקט ואיכותי שלא צפוי לגדול או לשנות את אופיו גם בעתיד. לכך יש להוסיף את האיכויות של הפרוייקט עצמו, הבניינים החדישים ומגוון טיפוסי הדירות שמבטיח שתוכלו למצוא את הדירה שמתאימה לכם ביותר.

לכל אלו יש להוסיף את המחירים האטרקטיביים ביחס לשאר האלטרנטיבות בבקעת אונו – שורה כה ארוכה של יתרונות במחירים כאלו לא תוכלו להשיג בשום מקום אחר. המסקנה המתקבלת היא חד-משמעית: ב"אשדר מונוסון" יש הזדמנות חד-פעמית לרכישת דירה במיקום מנצח ובמחיר שלא יחזור.

ismobile=

שלח לחבר

אשדר במונוסון: הזדמנות חד-פעמית במיקום מושלם | אשדר